2018 Artists

 

3.  Anderson, Allan (MM) Minneapolis, MN

51.  Angelo, Theresa (MM) St Paul, MN

37. Arthur, Julie (F) Tofte, MN

43.  Aufderhar, Nicole (F)  St Paul, MN

34. Bailey, Anna (W) Duluth, MN

122. Barthel, David (P)  Sauk Rapids, MN

20.  Becker, Douglas (G) Bethel, MN

107. Benson, Ron (C) Duluth, MN

7.  Berg, Patti (F) Embarrass, MN

10.  Boehland, Lila (F) Esko, MN

113. Bondhus, Paul (S) Golden Valley, MN

56.  Buseth, Blayze (C) Fergus Falls, MN

9.  Cady, Bill (P) Blaine, MN

50.Calbreath, Blaine (2D) Two Harbors, MN

114. Carson, Alexa (2D) Duluth, MN

109. Casselton, Gayle (F) Grand Rapids, MN

31.  Connors Tim (C) Prior Lake, MN

52.  Clarke, Caroline (F) Thomason, GA

15.  Coxall Annette (J) Waconia, MN

111. Crabtree Julie (F) Grantsburg, WI

30.  Cummelin Douglas Bloomington, MN

44.  Davis Dawnette (F) Grand Rapids, MN

77.  Dee Jim (2D) Allouez, MI

28.  Dreyer Barbara (C) Grasston, MN

112.  EshghiehParvaneh (F) Fargo, ND

42.  Faith Claudia (2D) Blue Earth, MN

49.  Findley Dan (W) Two Harbors, MN

73.  Fiore Andy (P) Foley, MN

119.  Fritz Joyce (J) Green Bay, WI

27.  Froehle Joel (C) Northfield, MN

115. Frost M. Kelly (J) Golden Valley, MN

48.  Furches John (2D) Elkin, NC

92.  Gindorff Jim (P) St Paul, MN

98.  Graf Emily (F) Madison, WI

16.  Greene Hope (P) Eau Claire, WI

13.  Gross Thomas (2D) Cottage Grove, MN

110. Gruchalla Richard & Rosetti,  Carrin (C) Duluth,MN

39.  Haack Brenda (J) Spring Valley, WI

106. Haff Sandra (MM) Minneapolis, MN

11. Hahne Spencer (2D) Virginia, MN

4.  Halverson Pat (2D) Eldridge, IA

80.  Hawkinson Todd (J) St Paul, MN

91.  Hegland Peder (C) Sartell, MN

17.  Helland Eric (W) Duluth, MN

84.  Hestekin Evan (C) Cornucopia, WI

72.  Holland Edward (P) Jacksonville, FL

87. Horn Darcy (J) Northfield, MN

104. Huonder Anthony (C) Minneapolis, MN

47.  Hurst William (P) Duluth, MN

19.  Husby Bob (C) Duluth, MN

62.  Jäger Betty (J) Minneapolis, MN

57.  Johnson James (J) Fulton, IL

12.  Johnson Stacey (J) Golden Valley, MN

29.  Killian Jan (2D) Cumberland, WI

41.  King, Eric (P) Pine River, MN

83.  King Jot (J) Minneapolis, MN

89.  Koch Denise (2D) Bayfield, WI

117.  Koehler Susan (C) Fairchild, WI

108. Kraemer Karin (C) Duluth, MN

44.  Kringen Andrew (W) Grand Rapids, MN

102. KronquistTommy (2D) Duluth, MN

38.  Krousey Matthew (C) Harris, MN

69.  Leatham Benjamin (W) Northfield, MN

40. Leonard Stanley (2D) Woodbury, MN

103. Levernier Jenny (J) Minneapolis, MN

65.  Lien Sandra (MM) Hopkins, MN

67.  MacManus Sean (S) Duluth, MN

97.  Mattingly Annette (MM) Ely, MN

105.Metzger MaureAnn (J) Burnsville,

66.  Michaels Robert (S) Duluth, MN

58.  Monahan Brett (C) Minneapolis

8.  Napier Randal (P) Grafton, ND

86.  Neff Dan (G) Duluth, MN

118. Nelson Gary (P) Lindstrom, MN

18. Nelson Meghan (J) White Bear Lake, MN

68.  Nelson Richard James (P) St Paul, MN

82.  Nesseth Crysten (S) Cameron, WI

85.  Nielsen Samantha (2D) Duluth, MN

94.  Nienow Nathaniel (W) Bagley, MN

33.  Norman Kerri (J) Brooklyn Park, MN

101. Nye Thomas (G) Blaine, MN

99.  Olson-McCoy Jeri (F) St Cloud, MN

2.  Oman Lee (W) Duluth, MN

93.  Opsal Monty (W) Princeton, MN

14.  Patzoldt Ken (G) Grand Rapids, MN

75.  Pawlik Elizabeth (J) Duluth, MN

25.  Payjack-Guillou Louise (J) Duluth, MN

35.  Podgornik Diane (F) Duluth, MN

22.  Raven Jan (J) Wausau, WI

78&79. Reinardy Kimberly (S) Hampton, MN

46.  Riach Jerry (2D) Little Marais, MN

36.  Ries Lauren (J) Minneapolis, MN

26.  Robar Andrew (W) Bloomington, MN

 1.  Rockey Jovy (J) Winona, MN

23.  Rosenquist Gail (C) Two Harbors, MN

76.  Roseth Jeremy (MM) Duluth, MN

88.  Schaefer Carrie (2D) Duluth, MN

45.  Schoen Miles (J) Duluth, MN

100. Shelerud Ray (C) Duluth, MN

32.  Slocum Warren (G) New Richmond, MN

71.  Stamper Laura (J) New Hope, MN

120. Steger John (C) Shakopee, MN

81.  Sumner William (F) Princeton, N

61.  Sundberg Jordan (2D) Duluth, MN

55.  Tischer Ryan (P) Duluth, MN

6.   Trelles Jeannie (J) St Paul, MN

21.  Tupesis Nicole (F) Madison, WI

95.  Vergamini Carli (F) Duluth, MN

116. Walbridge Natalija (F) Duluth, MN

74. Weagel Stephen (G) Pequot Lakes, MN

5.  Weber-Purves Sarah (J) Champlin, MN

96.  Welch Erin (MM) Duluth, MN

70.  Winter Lily (J) Grand Rapids, MN

64.  Zaves Alex (S) Santa Barbara, CA

90.  Ziegler Bart (J) Lake Geneva, WI

24.  Zoldahn Paul (C) Two Harbors, MN

award winneres